Yenidoğan

Fotoğraf Çekimi

Yenidoğan Fotoğraf Çekimi

Bebekler çok hızlı büyürler. Zamanın hızına yetişmek ne yazık ki mümkün değil. Bebeğiniz doğduğunda onun fotoğraflarını profesyonel bir fotoğrafçıya çektirerek ömür boyu saklayabilirsiniz. Yeni doğan fotoğraf çekimi biraz zorlu bir çekimdir ancak ortaya çok güzel sonuçlar çıkar.

Profesyonel bir çekim, bebeğin doğumundan sonraki ilk 2 hafta içinde yapılmalıdır. Bu dönem bebeğinizin bol bol uyuduğu bir dönemdir ve bebeğin uyuduğu fotoğraflar çok sevilir.

Firmamızda hizmetini vermiş olduğumuz yenidoğan bebek fotoğraf çekimi fiyatları diğer firmalar ile karşılaştırıldığında performans kalite ve fiyat bazında firmamızda en çok ön plana çıkan fotoğraf çekim alanıdır diyebiliriz.

Doğum çekimi, Doğum öncesi hamilelik çekimi, Yeni doğan konsept çekimi, Hamile dış mekan çekimleri, 1 yaş konsept çekimi, Doğum günü ve özel gün çekimleri yapmaktayız.

Bize Ulaşın

Bebeğiniz ile ilk saniyeleriyle ilgili ihtiyacınız ne olursa olsun sizlere yardımcı olmak ve tüm hayallerinizi gerçek kılmak için buradayız. Bizlerle iletişime geçmek için aşağıdaki formu doldurabilir veya iletişim sayfası üzerinde yazan iletişim bilgilerimizden ulaşabilirsiniz.

+90532 224 32 88
[email protected]

    ×

    Berna Gözek

    × Bize Hemen Ulaşın