Doğum Günü

Fotoğraf Çekimi

DOĞUM GÜNÜ FOTOĞRAF ÇEKİMİ

Bebek ve Aile çekimleri

Hayatınızın belki de en heyecanlı ve en önemli anını hayatınız boyunca  hissederek yaşamanıza yardımcı olacak bu fotoğraflarla bebeğinizin ilk anlarını ölümsüzleştirmeye ne dersiniz?

Doğum Fotoğraflarında doğum öncesi hastane, doğum anı, doğum sonrası, bebek ünitesi, ilk emzirme, aile fotoğrafları ve bebeğin tek başına çekilmiş fotoğrafları bulunur.Dilerseniz 2.gün hastane ve evde aile çekimi de yapılır.

Doğumhane ya da ameliyathaneye giderken, doğuma girecek olan bir başka yakınınızın hazırlanışı, bebeğin doğum anı ve anne/baba ile ilk buluşması, diğer aile fertleri ile karşılaşma, bebek odası fotoğrafları (izin verilen hastanelerde bebek odasının içinden, verilmeyen hastanelerde camdan), annenin odaya gelişi, bebekle ilk buluşma ve emzirme anları ile sona erer.

Bebek Portreleri

Bebek odaya geldikten sonra çekilen emzirme fotoğraflarını takiben 1 saat ara verilerek, anne- bebek, baba – bebek, bebek portreleri ve odada bulunan yakınlar ile aile çekimi ile sona erer.

Müzikli Slide

Tüm fotoğrafların düzenlenmesi ve albüm çalışması tamamlandığında dvd içerisinde çekilen tüm fotoğraflar albüm ile birlikte adrese gönderilir. Ayrıca DVD’de müzikli slide gösterisi yer alır.

 

Bize Ulaşın

Doğum günü ile ilgili ihtiyacınız ne olursa olsun sizlere yardımcı olmak ve tüm hayallerinizi gerçek kılmak için buradayız. Bizlerle iletişime geçmek için aşağıdaki formu doldurabilir veya iletişim sayfası üzerinde yazan iletişim bilgilerimizden ulaşabilirsiniz.

+90532 224 32 88
[email protected]

    ×

    Berna Gözek

    × Bize Hemen Ulaşın